ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
لباس بارداری - الیاف بامبو (C-127)

مدل : C-127

لباس ضد امواج - C-127

لباس رکابی ضد امواج مخصوص خانم ها
این نوع لباس  یه صورت تک سایز بوده و قابل استفاده در اغلب سایزها می باشد.

این لباس یکی از جدید ترین نوآوری ها  در ترکیب رشته های بامبو و نقره در الیاف پارچه های آن به همراه نخ ابریشمی ضد الکریسیته ساکن می باشد. همچنین در ساخت این لباس به گونه ای عمل شده تا به عنوان اولین لباس ضد امواج مخصوص بارداری به همراه ترکیب رشته های بامبو و نقره ،  دارای خواص ضد باکتری و میکروب نیز باشد.
خواص کلی : ضد امواج – ضد الکتریسیته ساکن – بو زُدای آنتی باکتریال
شاخه محصول : نوع B ( قابلیت تماس مستقیم با پوست )
عناصر تشکیل دهنده پارچه ضد امواج (الیاف های بامبو و نقره ) :
عناصر تشکیل دهنده پارچه:42 % الیاف بامبو ، 22 % الیاف نخ کتان، 36 % الیاف و سپر محافظ نقره به همراه ترکیب نخ های ابریشمیِ ضد الکتریسیته ساکن.
رشته ها و الیاف بامبو از جنس طبیعی ساقه بامبو تهیه شده و نقره بکار رفته در سپر محافظتی این لباس نیز در دسته بندی نقره های جواهراتی قرار دارد. ترکیب این دو ماده طبیعی سبب بهبود عملکرد این لباس و ایجاد خواص ضد باکتریایی و بو زُدایی آن میگردد.
مزایای این لباس :
1-    ضد امواج الکترومغناطیسی تا 99 درصد.
2-    آنتب  باکتریال و میکروب : باکتری ها و میکروب هایی که به خصوص در اثر تعریق در بدن ایجاد می شوند توسط این لباس به خوبی کنترل میگردند.
3-    خاصیت بو زُدایی : ترکیبات و یون های نقره دارای خواصی هستند که مستقیما بر مولکول های بو اثر گذاشته و آنها را خنثی می کنند.
4-     تنظیم دمای بدن : عناصر این لباس همچون رساناهای حرارتی با ماندگاری بالا ، در تابستان به کمک گردش هوای مناسب در لباس موجب خنک شدن بدن و در زمستان با جذب گرمای محیط موجب حفظ و تنظیم دمای بدن شما خواهند شد.
5-    ضد الکتریسیته ساکن و سرعت بخشیدن به جریان گردش خون : الیاف های نخ ابریشم به کار رفته در این لباس به آن خاصیت ضد الکتریسیته ساکن داده و این امر سبب آسایش و راحتی بدن و به تبع آن گردش بهتر جریان خون خواهد شد.
6-    محافظت محیطی و استاندارد : این محصول هیچ گونه اثرات مخرب زیست محیطی که توسط استاندارد های اروپا تبیین می شوند را نداشته و عناصر سازنده ی آن از مواد طبیعی تهیه شده اند.به همین دلیل اثرات مضری را بر روی پوست و یا محیط اطراف نخواهند داشت.
7-    سبک و راحت : طراحی این لباس به گونه ای است که جنس آن نرم و لطیف بوده و همانند نخ های ابریشمی ساده و راحت است.  شما به راحتی میتوانید آن را بپوشید و در آن احساس راحتی کنید. خواص ضد الکتریسیته ساکن و جلوگیری از امواج های مخرب به وسیله ی الیاف های این پارچه به شما در حفظ سلامتی تان کمک شایانی خواهند کرد. این لباس تحت نظارت استاندارد بین المللی GB12014-89 تولید و تهیه میگردد.
8-    ایمنی ، کیفیت و خاصیت ضد امواج این لباس تحت نظارت و کنترل سازمان فضایی بین المللی Shenzhou انجام میگردد.
9-    تست های انجام گرفته شده بر روی این لباس توسط سازمان تحقیقات پزشکی مرکز تست شانگهای با اثر پذیری 30 تا 40 دسیبل ( dB ) انجام پذیرفته که بیشتر از 98 درصد امواج مخرب الکترومغناطیسی محیطی توسط این لباس دفع میشود.
10-    ضد امواج مخرب الکترومغناطیس ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد اشعه ماورا بنفش ، مقاوم در برابر رطوبت هوا  ، به همراه حس راحتی هنگام استفاده و مفید برای سلامتی بانوان.

لباس ضد امواج الیاف کتان
 

مسیر شما  : ایلیا سلامت

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس